Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
yenimahalle implant

İmplant diş ameliyatı zor mudur?

Teknolojideki gelişmeler sayesinde dental implantların yerleştirilmesi artık zaman olarak kısaldı. Kaliteli ve geliştirilmiş implant markaları kullanılarak yapılan bir yerleştirme 5-6 dakikada bitiyor. İmplantlar artık taşıyıcı bir ara parçaya ihtiyaç duyulmadan direkt olarak yerleştirilerek, uygulama süresi kısaltılıyor. Operasyon sonrasında kullanılan ilaçlarla da ağrı ve şişme gibi şikayetler önlenebiliyor.
yenimahalle implant

ÜLKEMİZDE DÜNYA STANDARTLIĞINDA DİŞ HEKİMLİĞİ

Ülkemizde diş hekimliği dünya standartlarında uygulanmakta ve gelişen tüm tıbbi cihazlar aynı anda kliniklere ulaşmaktadır. Bu bağlamda üretilmiş olan cihazlar gerek hastalarımızın gerekse biz hekimlerin öncelikli olarak “cerrahi prosedürlere sadık kalmak” koşulu ile işimizi kolaylaştırmaktadır.

İMPLANT TEDAVİSİ

Lokal anestezi ile yapılan, sadece implantların yapılacağı bölgelerin uyuşturulması suretiyle yapılan uygulamalar ağrısız sonuçlanmaktadır. Cerrahi operasyonlara karşı endişeleri olan hastalarda ise sedasyon kullanılarak implant işlemine başlanır. Uygulama öncesinde reçete edilen ilaçların alınması, işlem sonrası ise antiseptik gargaraların kullanılması ve iyi bir ağız bakımı ile iyileşme süreci, sıkıntısız bir şekilde atlatılabilmektedir. İmplant tedavisi olmuş hasta, aynı gün içerisinde normal hayatına dönmektedir.

yenimahalle implant

 

Etiket: yenimahalle implant, implant yenimahalle, yenimahalle implant diş, implant diş yenimahalle, batıkent implant

Author Info

Vegadent

Comment ( 1 )

  • Mehmet aydoğmuş

    merhaba yaşım altmışsekiz alt çenede köpekdişleri diğer küçük dişlerim var yani 6 diş fakat köpek dişlerim sallanıyor azı dişlerin kemikleri bir hayli zayıflamış impland. ümkünmü ? enaz 4 diş impland ve üstüne protez istiyorum.fiyat bilgisi verebilirmisiniz.yrıca üst komple damak parasal gücüm ueterse üste de 4 diş düşünüyoru.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir