Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
sincan ortodonti doktoru hekimi dis teli nedir ne kadar fiyati

Diş Teli Uygulaması Nasıl Yapılır?

sincan ortodonti doktoru hekimi dis teli nedir ne kadar fiyati

Diş Teli Uygulaması Nasıl Yapılır?

    Diş Teli tedavisi neredeyse görünmez olan, takıp-çıkartılabilir bir seri düzenleyici aparatlardan (şeffaf plaklar) oluşur. Size ve dişlerinize özel üretilen bu şeffaf plakaları yaklaşık iki haftada bir sonraki ile değiştirerek tedaviniz devam eder. Her yeni plak dişlerinizi her hafta bir miktar hareket ettirerek doktorunuzun öngördüğü son pozisyona ulaşılır. Invisalign tedavisinde hastanın uyumu ve plakların düzenli, kurallara uygun kullanımı çok önemlidir. Hasta bağımlı bir tedavi olarak tanımlanabilir. Diş teli tedavisi çerçevesinde teşhis sonrasında dişleriniz için bilgisayar ortamında sanal tedavi planı hazırlanır ve düzenleyiciler bu plana göre üretilir. Böylece en başından tedavinizin sonuna kadar tedaviniz Nasıl ilerleyeceğini ve en sonunda Nasıl bir şekil alacağını görebilirsiniz. Diş Teli günlük hayatınıza müdahele etmeden istediğiniz diş yapısına ve gülüşe kavuşmanızı sağlayan bir tedavi yöntemidir.
Ortodonti, Diş Teli tedavisi ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak istediğiniz takdirde Sincan Ortodonti Merkezi Vegadent’i arayabilir, (0546) 468 8083 nolu Whatsapp hattından ulaşabilir yada mail atabilirsiniz!

Diş Teli Yöntemi İle Tedavi Edilebilen Sorunlar

  • 1Aralıklı Dişler (Diastema)

Çene kemiğinin normal olmayan gelişimi dişler arasında boşluklar oluşturabilir. Aynı zamanda kaybedilmiş bir diş de diğer dişlerin arasının açılmasına sebep olabilir. Dişler arasındaki boşluklar giderilmezlerse diş eti hastalıklarına yol açabilirler.

  • 2Derin Örtülü Kapanış (Deepbite-Overbite)

Üst dişlerin alt dişleri aşırı kapatmasıdır. Genelde genetik sorunlar veya kötü alışkanlıklar sonucu üst dişleri tutan kemiğin fazla gelişmesi ile oluşur. Diş eti problemleri ve hassaslığa sebep olabildiği gibi dişlerin yıpranmasına ve çene ağrılarına sebep olabilir.

  • 3Çapraz Kapanış (Crossbite-Underbite)

Üst kesici dişlerin eksikliğinden, alt çene kemiğinin fazla gelişmesinden, üst çene kemiğinin gelişim yetersizliğinden veya aynı anda her iki gelişim probleminden de kaynaklanabilmektedir. Alt ön dişlerin üst ön dişlerin önünde konumlanması durumudur. Bu yapı ön dişlerin ve azıların görevlerini yapmalarına engel olabilir ve dişlerin yıpranmasına yol açar. Eklem ve çene kemiği sorunlarına da yol açabilir.

Etiket: sincan ortodonti doktoru hekimi dis teli nedir ne kadar fiyati,, sincan ortodonti, sincan ortodonti doktoru, sincan ortodonti hekimi, sincan dis teli, ortodonti ne kadar, sincan ortodonti fiyati, diş teli nedir, diş teli ne kadar, diş teli fiyati, sincan ağız ve diş sağlığı merkezi, sincan diş kliniği, sincan diş hekimi, sincan implant,

Author Info

Vegadent

No Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir