Slide background

 Üç Şube ile Hizmetinizdeyiz 

 Karapürçek,Mamak ve Keçiören'de 

 TIKLAYIN 

Slide background

 Zirkonyum Diş Kaplama 

Doğal Diş Görünümü

 TIKLAYIN 

Slide background

 İmplant Tedavisi 

Yapay Diş Kökü

 TIKLAYIN 

Slide background

 Diş Beyazlatma 

7 Ton Beyazlama

 TIKLAYIN 

 

İmplant Fiyatları

İmplant fiyatları, sayıya ve tedavi şekline göre değişkenlik göstermektedir. Fiyatlar implantın kalitesine, sağlamlığına ve markasına göre değişebilir. – VegaDent
İmplant Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak istediğiniz takdirde Diş Polikliniği Vegadent’i arayabilir, (0546) 468 8083 nolu Whatsapp hattından ulaşabilir yada mail atabilirsiniz!

batıkent implant fiyatları

Sosyal Güvenlik Kurumu İmplant Tedavisini Karşılar mı?

  Sosyal Güvenlik Kurumu, Sağlık Uygulama Tebliğinde (25.03.2010 tarih ve 27532 sayılı Resmi Gazete) belirtildiğine göre diş implantı “…hastaların bilinen rutin protetik diş tedavi yöntemleri ile tedavi edilemeyeceğinin, dental implant uygulamasının zorunlu olduğunun, üniversite diş hekimliği fakültelerinden cerrahi, protez ve periodontoloji anabilim dallarından en az birer öğretim üyesinin katılımlarıyla oluşacak sağlık kurulu ile karara bağlanması, kararı destekleyen radyografik tetkiklerin sağlık kurulu raporu ekinde yer alması ve kaç adet dental implant uygulanacağının belirtilmesi şartıyla” ve ancak, “alt ve üst çenede tek taraflı serbest sonlu dişsizlik vakalarında, konjenital diş eksikliği vakalarında, dudak damak yarığı vb. gibi doğumsal anomalilere bağlı, diş ve ilgili kemik doku defektlerinin olduğu vakalarda” karşılamaktadır.

  Tedavinizi nerede yaptıracağınıza sağlığınızı riske atmadan, uzman diş hekimleriyle işbirliği yaparak, size en uygun tedavi yöntemini ve şartlarını belirleyerek karar vermenizi öneriyoruz.

   

İmplant Fiyatlarını Belirleyen Unsurlar

  İmplantın markası; ve farklı markaların fiyat politikaları implant fiyatlarını etkilemektedir.

  Kaç adet implant uygulanacağı;

  Kemik grefti koyulup koyulmayacağı( kemik tozu ); yeni kemik oluşumu gerektiği durumlarda greft uygulaması gerekebilir.

  Sinüs lifting gerekip gerekmediği; uzun yıllar dişsiz kalan bölgelerde sinüsler sarkarak implant operasyonuna mani oluyor ise, başka bir operasyon ile sinüs tabanı yükseltilir ve yeni kemik oluşumu sağlanır.  

   

  İmplant Markalarının Fiyatlarını Belirleyen Unsurlar

  Nerede üretildiği, Ar-Ge departmanlarının güçlü olması, servis ağı ve ürünlerini servis etmedeki başarısı, ürünlerin çeşitliliği ( implant çap ve boyları, abutment seçenekleri, diğer ara parça çeşitliliği ), implantların garanti şartları ve bunun gibi kaliteyi belirleyen unsurlardır.

 

batıkent implant fiyatları

 

 

 

 

Diş Hekiminin deneyimi, yapılacak implant sayısı, yapılacak cerrahi teknikler, greft uygulaması, hasta vakalarının uzun dönemde takibi gibi faktörler, fiyat konusunda belirleyici olmaktadır. İmplant fiyatları hesaplanırken başka bir kriterde implantın üzerine yapılacak protezin tipidir. Sabit veya hareketli protez yapılması, metal destekli veya zirkonyum kaplama tercih edilmesi de toplam ücreti belirler. – VegaDent

Etiket: batıkent implant fiyatları, implant fiyatları batıkent, batıkent implant dis, implant diş batıkent, implant, implant fiyatları