Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Slide background

 Üç Şube ile Hizmetinizdeyiz 

 Yenimahalle,Mamak ve Keçiören'de 

 TIKLAYIN 

Slide background

 Zirkonyum Diş Kaplama 

Doğal Diş Görünümü

 TIKLAYIN 

Slide background

 İmplant Tedavisi 

Yapay Diş Kökü

 TIKLAYIN 

Slide background

 Diş Beyazlatma 

7 Ton Beyazlama

 TIKLAYIN 

 

 

Zirkonyum Diş ve Porselen Diş Kaplama

 

Son yıllarda diş hekimliğinde öne çıkan materyaller ve uygulamalar geliştirilmiştir. İmplantlar ve zirkonyum alt yapı materyalleri ise en çok bilinen, tercih edilen ve önde gelen uygulamalar arasındadır. – VegaDent
Diş Kaplama, tedavisi ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak istediğiniz takdirde Ankara Zirkonyum Diş Merkezi Vegadent’i arayabilir, (0546) 468 8083 nolu Whatsapp hattından ulaşabilir yada mail atabilirsiniz!
ankara zirkonyum diş

Kuron kaplamalar için en uygun malzeme hangisidir?

Doğada bulunan ve biouyumluluğu çok yüksek olan bu materyal, dişeti sağlığına katkı sağlamaktadır. Ayrıca beyaz renkli oluşu ışık geçirgenliğine izin vermekte ve doğal diş görüntüsünün yakalanmasını sağlamaktadır.

 

 

Bir Kaplama Yapılması Ne Kadar Zaman Alır?

    Kaplama uygulaması ortalama 4 günde biter. Diş hekimi, çürük bölgeler varsa temizler ve dişin tam bir modelinin elde edilmesi için ölçü alır. Elde edilen ölçü kılavuz alınarak ağız-çene ve diş yapınıza uygun kaplamanız üretilir ve şekillendirilir. Size göre üretilen kaplamalarınız uygun hale getirilen yere tatbik edilir. Siz ve diş hekiminiz, görünüşünden ve konumundan emin olduktan sonra, bir süre kullanıp alışılmasını müteakip, kaplama daimi olarak yapıştırılır. – VegaDent

Porselen Diş Kaplama Örnek Video

 

Neden Zirkonyum Diş?

Doğal dişe en yakın alternatiftir!

 

 

 

İmplant

İmplant, farklı farklı sebeplerden dolayı kaybedilmiş olan dişlerin yerlerine fonksiyon ve estetiğini tekrar kazandırmak amacıyla çene kemiğine konulan yapay diş kökleridir. Geleneksel köprü ve protezlere göre daha iyi konuşma ve çiğneme fonksiyonu sağlamaktadır.

GÖRÜNTÜLE
Zirkonyum Kaplama

Zirkonyum dişler mekanik direnci, biyolojik uyumluluğu ve kırılma direnci sayesinde diğer metal destekli kuronlara nazaran üstünlük göstermektedir. Beyaz renkli, yarı şeffaf, ışık geçirgenliğinin fazla olması sebepleriyle, doğal dişe en yakın alternatiftir.

GÖRÜNTÜLE
Diş Beyazlatma

Dişlerin yapısında (mine ve dentin tabakasında) meydana gelen renk farklılıklarını giderme işlemidir. Dişlerinize mavi ışık ve beyazlatma jeli ile yapılan diş beyazlatma işleminde, dişler işlemden sonra hemen birkaç ton açılır ve etkinliğini uzun süre koruyabilir.

GÖRÜNTÜLE
Çocuk Diş

Çocuk Dişhekimliği Dalı, 0-14 yaş arası çocukların süt dişleri ile kalıcı dişlerinin korunmasını, çürük, travma, kalıtımsal gibi çeşitli etkenlerin bu dişlerde meydana getirdiği problemlerin tedavi edilerek yok edilmesini amaç edinen bir diş hekimliği uzmanlık dalıdır.

GÖRÜNTÜLE
Kanal Tedavisi

Kanal tedavisi, dişin pulpasının bir daha düzelemeyecek bir şekilde iltihaplandığında yapılan bir müdahaledir. Dişin damar ve sinir paketini içeren pulpanın yerinden alınması ile yapılır. Genel olarak ağrısız bir işlemdir, akut durumlarda ağrı görülebilmektedir.

GÖRÜNTÜLE
Ortodonti
Ortodonti, dişlerin diş kemikleri üzerinde düzgün olarak yerleşmesi, yüz düzensizliklerinin teşhis ve tedavisiyle ilgilenen Diş Hekimliği dalıdır. Ağız hijyeninin sağlanması ve ileride yaşanabilecek ağız ve diş rahatsızlıklarını engellemek için ortodonti tedavileri gereklidir.

GÖRÜNTÜLE

Etiket: ankara zirkonyum diş, zirkonyum dis fiyatlari, ankara zirkonyum kaplama, zirkonyum diş, zirkonyum diş ankara, ankara zirkonyum diş fiyatları