Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Slide background

 Üç Şube ile Hizmetinizdeyiz 

 Yenimahalle,Mamak ve Keçiören'de 

 TIKLAYIN 

Slide background

 Zirkonyum Diş Kaplama 

Doğal Diş Görünümü

 TIKLAYIN 

Slide background

 İmplant Tedavisi 

Yapay Diş Kökü

 TIKLAYIN 

Slide background

 Diş Beyazlatma 

7 Ton Beyazlama

 TIKLAYIN 

 

 

Diş Beyazlatma

 

Diş Beyazlatma işlemi; Dişlerin yapısında (mine ve dentin tabakasında) oluşan renklenmeleri giderme işlemidir.Bir dişe, bir kaç dişe veya hem alt hem üst dişlere beraber uygulanabilir. Dişe sürülen beyazlatıcı maddenin üzerine maddeyi aktif hale getiren, beyazlatmayı hızlandırıcı ışın uygulanır. 3 yada 4 seansta istenilen beyazlığa ulaşılabilir. – VegaDent
Diş Beyazlatma ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak istediğiniz takdirde Ankara Diş Beyazlatma Merkezi Vegadent’i arayabilir, (0546) 468 8083 nolu Whatsapp hattından ulaşabilir yada mail atabilirsiniz!

 

ankara diş beyazlatma

Sararmış Dişlerle, Bırakın Gülmeyi Konuşmak Bile İstemeyiz!

  • Bir diş hekimi kontrolünde diş beyazlatma işlemi yapılabilir. Üzerinde durulması gereken nokta, bu işlemin hekim kontrolünde ve yönlendirmeleri doğrultusunda yapılmasıdır.
  • Ağızda çürük diş ve bu uygulamaya karşı hassasiyet olup olmadığı tespit edilmeden beyazlatma başlatılmamalıdır.
  • Diş Beyazlatma işleminin başarılı olabilmesi için, ilk önce diş hekimi tarafından hastanın diş taşı temizliğinin yapılması gerekmektedir.
  • Hastanın ağzı içinde protez, estetik dolgu vb. tedavileri varsa, yapılan beyazlatma işlemi bu dişler üzerinde başarılı olmaz ve aynı renk tonunu yakalamak için beyazlatma sonrasında protez veya dolgu uygulamasının tekrarlanması gerekir.
  • Rahatça konuşmak ve gülmek için beyaz dişlere sahip olmak gerekir. Bu yüzden dişlerin devamlı olarak fırçalanması gerekir. Çay, kahve, Sigara, kola dişlerin sararmasına sebep olan önemli faktörlerdir ve dişlerin beyaz kalması için bunlardan uzak durulması gerekmektedir.

 

 

Zararı Olur mu?

Diş hekimi tarafından uygulanan diş beyazlatma işlemleri, dişlerin sağlığına zarar vermemektedir. Günümüz koşullarında diş beyazlatma için değişik yöntemler bulunmaktadır. Bizim tavsiyemiz dişlerinize zararı olmayacak şekilde beyazlatma yaptırmanızdır. Dişhekimliğinde dişler 4 farklı renk grubunda toplanır. Beyaz, sarı, gri ve kahverengi. Eğer dişleriniz ana rengi bakımından sarı dişler grubundaysa, renk skalasındaki sarı diş renginin tonlarında iki üst seviyeye kadar açılabilir. – VegaDent

 

 

İmplant

İmplant, farklı farklı sebeplerden dolayı kaybedilmiş olan dişlerin yerlerine fonksiyon ve estetiğini tekrar kazandırmak amacıyla çene kemiğine konulan yapay diş kökleridir. Geleneksel köprü ve protezlere göre daha iyi konuşma ve çiğneme fonksiyonu sağlamaktadır.

GÖRÜNTÜLE
Zirkonyum Kaplama

Zirkonyum dişler mekanik direnci, biyolojik uyumluluğu ve kırılma direnci sayesinde diğer metal destekli kuronlara nazaran üstünlük göstermektedir. Beyaz renkli, yarı şeffaf, ışık geçirgenliğinin fazla olması sebepleriyle, doğal dişe en yakın alternatiftir.

GÖRÜNTÜLE
Diş Beyazlatma

Dişlerin yapısında (mine ve dentin tabakasında) meydana gelen renk farklılıklarını giderme işlemidir. Dişlerinize mavi ışık ve beyazlatma jeli ile yapılan diş beyazlatma işleminde, dişler işlemden sonra hemen birkaç ton açılır ve etkinliğini uzun süre koruyabilir.

GÖRÜNTÜLE
Çocuk Diş

Çocuk Dişhekimliği Dalı, 0-14 yaş arası çocukların süt dişleri ile kalıcı dişlerinin korunmasını, çürük, travma, kalıtımsal gibi çeşitli etkenlerin bu dişlerde meydana getirdiği problemlerin tedavi edilerek yok edilmesini amaç edinen bir diş hekimliği uzmanlık dalıdır.

GÖRÜNTÜLE
Kanal Tedavisi

Kanal tedavisi, dişin pulpasının bir daha düzelemeyecek bir şekilde iltihaplandığında yapılan bir müdahaledir. Dişin damar ve sinir paketini içeren pulpanın yerinden alınması ile yapılır. Genel olarak ağrısız bir işlemdir, akut durumlarda ağrı görülebilmektedir.

GÖRÜNTÜLE
Ortodonti
Ortodonti, dişlerin diş kemikleri üzerinde düzgün olarak yerleşmesi, yüz düzensizliklerinin teşhis ve tedavisiyle ilgilenen Diş Hekimliği dalıdır. Ağız hijyeninin sağlanması ve ileride yaşanabilecek ağız ve diş rahatsızlıklarını engellemek için ortodonti tedavileri gereklidir.

GÖRÜNTÜLE

Etiket: ankara diş beyazlatma, ankara diş beyazlatma merkezi, lazerle dis beyazlatma, dis beyazlatma fiyatlari, dis beyazlatma, diş beyazlatma ankara, batıkent diş beyazlatma, yenimahalle diş beyazlatma